BIOGRAFIE

PETR KOŽÍŠEK PRODUCT||ON

 

HUDBA:

Po základní škole jsem se rozhodoval, zda podám žádost na konzervatoř nebo průmyslovou školu s uměleckým směrem. Zvítězila SUPŠ sklářská v Kamenickém Šenově. Nicméně hudba je mým velkým koníčkem a zůstávám jí věrný doposud. V LŠU v Děčíně jsem vystudoval hru na zobcovou flétnu, klarinet a saxofon u odborného učitele Josefa Peška, který své žáky rovněž zapojoval do různých projektů v hudebních souborech i v žákovském orchestru, kde jsme získali různá ocenění v okresních i krajských soutěžích. Jako samouk zvládám rovněž hru na kytaru, bicí a klávesové nástroje. V roce 1983 jsem složil svou první písničku a od té doby je na mém kontě více než 350 písní (hudba i text).

Během mé povinné vojenské služby v letech 1988-1990 v Seredi (SR) jsem zde rovněž provozoval svého koníčka v podobě útvarových rockových kapel Kanagom a Proton. V roce 1999 jsem se zúčastnil hudební soutěže DOREMI na TV Nova s písničkou Jen blázen žárlí od Jakuba Smolíka. V soutěži jsem sice nevyhrál, nicméně k nezaplacení je to, že se člověk seznámí se všemi skutečnostmi, jak to při takovém natáčení vůbec chodí. 

Produkoval jsem mé svěřence v dětské hudební skupině 4 Friends a The Trix a dokončil jsem i dětský pohádkový muzikál Sněhurka a sedm trpaslíků. V současné době komponuji písničky většinou pro vlastní produkci, spolupracoval jsem s novou chlapeckou skupinou ONE FOUR      ( složil jsem text k jejich prvnímu singlu na hudbu známého českého producenta a skladatele Stana Šimora, který produkoval např. skupinu Lunetic, Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou, zpěvačku Mistu aj. a  v současné době spolupracuji s mladým nadějným zpěvákem Michaelem, s kterým jsme dali dohromady první singl.

Bližší informace o těchto aktivitách v rubrice "Nabídka"


MODEROVÁNÍ:

Při mém působení ve funkci radního města Kamenický Šenov jsme před lety řešili akci, kde nám na poslední chvíli odpadl moderátor. Jelikož by už nebylo v našich silách sehnat náhradu, nabídl jsem se, že se akci pokusím odmoderovat sám. Dopadlo to dobře:-) Od té doby jsem odmoderoval již sposty různých akcí a moderování se stalo mým koníčkem. Můžete se přesvědčit sami :-)


Něco málo o mě:

-narozen v Děčíně v roce 1969

-během absolvování základní školy v Děčíně jsem navštěvoval rovněž Základní uměleckou školu(dříve Lidová škola umění) hudební obor-zobcová flétna,klarinet,saxofon a výtvarný obor

-1983-1987-studium na střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Kamenickém Šenově-obor design svítidel

-1987-2008-Preciosa-Lustry a.s.Kamenický Šenov

-2008-2009-Boii Lighting s.r.o.Prysk -2009

- 2010 - Generali pojišťovna

-2009 - 2012 - Sans Souci s.r.o.

-2012...... do současnosti - Crystal Caviar s.r.o.

Petr Kožíšek production / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!